wtorek, 5 kwietnia 2011

Angielski w Biznesie - właściwe wykorzystanie czasu

Kluczowym czynnikiem, o którym musi pamiętać osoba dorosła podejmująca się nauki języka angielskiego, jest czas i właściwe rozplanowanie nauki. Zajęcia u nas to tylko pierwszy element udanego procesu nauki - bardzo ważny, ale nie jedyny.

W naszych metodach nauczania pamiętamy także o systemie powtórek i efektywnym wykorzystaniu czasu pomiędzy zajęciami. Osoba ucząca się jest wyposażana w odpowiednie materiały i wspólnie staramy się dopasować system powtórek do posiadanych zasobów czasowych.

Dzięki temu możliwa jest u nas efektywna nauka na zasadzie studiów zaocznych - już przy zaledwie jednych zajęciach tygodniowo. Osoby dorosłe, pracujące w firmach i często, z uwagi na napięty grafik zmuszone odłożyć tradycyjne kursy językowe na bok, są w stanie z powodzeniem kontynuować naukę języka u nas, co więcej - osiągać zadowalające efekty.

Wykorzystywana przez nas Metoda Podejścia Indywidualnego znakomicie sprawdza się w kursach Business English w naszym centrum języka angielskiego (Lubin, Dolny Śląsk)

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w nauce!